top of page

İNŞAAT YAPIM HİZMETLERİ

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm kapsamında eski olan binalarınızın yıkımı ve detaylı projelendirme ile en kullanışlı ve depreme dayanıklı projeler gerçekleştiriyoruz.

Kat Karşılığı Arsa Alımı

Boşta bulunan arsaya ya da halihazırda bir konutun yer aldığı arsaya yeni bir konut dikmek üzere arsa sahibine birkaç konutu söz vermek üzere yapılan çalışma kapsamında kat karşılığı arsa alımı yapmaktayız.

DEMİR BAĞLAMA.jpg
biten.jpg

Arsalarınız Nakit Alınır

Gül İnşaat - Sadık Gül arsalarınızı değerinde ve güvenli bir şekilde alır. Arsanız için ücretsiz fiyat bilgisi almak için bizler ile iletişime geçin.

Bina Güçlendirmesi

Yürürlükte Mevcut  Binaların Değerlendirilmesi ve Güçlendirilmesine göre yapılan 3 boyutlu analizler neticesinde hazırlanan güçlendirme projelerine göre, güçlendirme inşaatları yapılır.

Villa ve Çiftlik Projeleri

Anahtar Teslim Villa ve Çiftlik Projeleri, yatırım öncesi ve sonrası olmak üzere tüm üretim ve yetiştirme sürecini etkileyecek etmenlerin göz önünde bulundurularak detaylı projelendirme ve inşaatınız yapmaktayız.

İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ

3D Modelleme  Görselleştirme

Belirlenen konsepte uygun çizimlerin gerçekte nasıl olacağını görmek için sizlere 3 boyutlu olarak modelleme yapıp, siz onaylayana kadar defalarca revize ederek en son halini netleştiriyoruz.

İç Mimarlık Danışmanlık

Kafanızda ki fikirlerin analizini yapıp mekana nasıl uyarlanacağı hakkında proje görüşmeleri yapıyoruz ve size sınırsız fikirler vererek seçimlerinizi belirleyip yapılması gerekenleri konuşuyoruz.

İç Tasarımcı İş Başında
2646389017.jpg
a725c8_8722fb107266416dbdc7bafd1693c94a_mv2.webp

Modelleme

3d modelleme yapının daha iyi anlaşılması için modelleme firmaları tarafından yapılan bir hizmettir. 3D modelleme için bizlerden bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Malzeme ve Ürün Seçimi

Kendi oluşturduğunuz mekanın malzemelerini bütçenize uygun şekilde seçip, kullanacağınız ürünleri, mobilyaları, aydınlatmaları ve hatta aksesuarlarına kadar belirleyip sunum yapıyoruz.

Fikir ve Kurgu Tasarımı

Büyük veya küçük işletme sahipleri için, mekanın daha iyi işleyebilmesi için fikre ve kurguya ihtiyacı var. Sizler için bu kurguyu ve fikri oluşturuyoruz.

Anahtar Teslim İç Mimarlık

Hayalinizdeki evi sizlerin istek ve taleplerinize göre şekillendirerek tarzına uygun dokunuşlar ile kullanışlı, modern ve konforlu bir yaşam alanı sunuyoruz.

bottom of page